Kilpailutulokset

PDF-tiedostoEstekilpailu TULOKSET 18.5.2014.pdf (189 kB)
Tuntematon tiedostomuotoTULOKSET Koulu 27_4.xls (15 kB)
Tuntematon tiedostomuotoEstekilpailutulokset 17.11.2013.xls (13 kB)
Tuntematon tiedostomuotoKoulukilpailu tulokset 16.11.2013.xls (16 kB)
PDF-tiedostotulokset koulukilpailut 2_6_13.pdf (36 kB)
MS Word -tiedostoEstekilpailu 5.doc (26 kB)
Tulokset Vekaran seuraestekilpailut 5.5 Pyyrylässä
MS Excel -tiedostotulokset 21 4.xlsx (10 kB)
Koulukilpailut
Tuntematon tiedostomuototulokset 18.8..xls (14 kB)
Koulukilpailut
Tuntematon tiedostomuototulokset 29.9.xls (14 kB)
Estekilpailut ja sänkipeltoderby
PDF-tiedostoKeppihevoskilpailut 16.3.2014 tulokset.pdf (35 kB)
PDF-tiedostotulokset 10.8.pdf (50 kB)
PDF-tiedostotulokset estekilpailut 17.8.14.pdf (58 kB)
PDF-tiedostotulokset este 28_9_14.pdf (34 kB)
PDF-tiedostotulokset sänkkäri2014.pdf (21 kB)
PDF-tiedostotulokset 23.11.14.pdf (46 kB)
MS Word -tiedostoTULOKSET16082015 (70 kB)
kilpailuharjoitusten tulokset 16.8.2015
MS Word -tiedostotulokset este18_6_2015 (60 kB)
juhannushyppelyiden tulokset 18.6.2015
MS Excel -tiedostotulokset koulukisat 18102015.xlsx (58 kB)
kouluratsastuskilpailuiden tulokset 18.10.2015
MS Word -tiedostotulokset 21112015 (83 kB)
kouluratsastuskilpailut 21.11.2015 VEKARA seuramestaruus 2015
MS Word -tiedostotulokset 22112015 (81 kB)
esteratsastuskilpailut 22.11.2015 VEKARA seuramestaruus 2015
MS Excel -tiedostotulokset20_11_16este.xlsx (55 kB)
estemestaruus 2016 tulokset

KOULURATSASTUSKILPAILUT 21.4.2013 TULOKSET

HIIHTORATSASTUSKILPAILUT 24.2.2013 TULOKSET

1. Heikki Ahonen - Jani Toom - Devija Heres Petri LR 3:06  
2. Emilia Laine - Hannu Simolin - Kipson   Vekara 3:32  
3. Elli Untola - Jonna Kallio - Banks Cadeau Perässä Roikkujat Vekara 3:40  
4. Jussi Saarijärvi - Hannu Simolin - Reiska   Vekara 3:50  
5. Eliisa Lehto - Netta Kolsi - Yolia   Vekara 4:27  
6. Ida-Kaisa Suontama - Jukka Vuohijoki - Balt Regent Pappatunturi Vekara 4:31  
7. Hannu Simolin  - Juusi Saarijärvi - Kipson   Vekara 4:57  
8. Jenni Siltakoski - Hele Pekkanen - Pyyrylän Tirlittan Musta hevonen Vekara 6:16  
9. Minna Tarvainen - Kasperi Häkkinen - Likan Vipellys   Vekara 7:40  
                   

HARJOITUSKOULUKILPAILUT 6.1.2013 TULOKSET

 

Luokka I;  Perusmerkin kouluohjelma 1997

 

  1. Essi Pekkala – Royal William, HOR 89,5 / 68,846%
  2. Essi Pekkala – Harmony, HOR 85 / 65,387%
  3. Elli Untola – Banks Cadeau, Vekara 84 / 64,615%
  4. Jenni Vuorinen – Marshland Shandy, EQB 83 / 63,846%
  5. Saana Peltonen – Wikners Linus, Vekara 82 / 63,077%
  6. Kiia Hänninen – Captain´s Kukkuluuruu, Vekara 81 / 62,308%
  7. Sanna Karppa – Mainio-Hupi, LR 78 / 60,00%

 

Luokka II;  C-merkin kouluohjelma 1997

 

  1. Kerttu Pyrhönen – ST Sallylou, LR 126 / 70,00%
  2. Marika Jussila – Kiikun Petteri, LR 123,5 / 68,611%
  3. Titta Saarikko – Sezgin Kitima, Vekara 122 / 67,778%
  4. Jenni Vuorinen - Marshland Shandy, EQB 117,5 / 65,278%
  5. Johanna Haimilahti – Royal William, HOR 117 / 65,00%
  6. Katja Iivonen – Hilikin Hipsu, LR 112,5 / 62,50%
  7. Essi Pekkala – Harmony, HOR 108 / 60,00%
  8. Susanna Untola - Banks Cadeau, Vekara 106,5 / 59,167%
  9. Julia Häkkkinen – Dteam Of Me, Vekara 105 / 58,333%
  10. Emmi Hartikka – Towalda, Vekara 104 / 57,778%
  11. Minna Tarvainen – Kiia, Vekara 102,5 / 56,944%

 

Luokka III; B-merkin kouluohjelma 2010

 

  1. Milja Lusila - Sezgin Kitima, Vekara 160,5 / 69,783%
  2. Merja Koivisto – Ferdonnay, Ruohojärven Kartanon ratsastajat 159,5 / 69,348%
  3. Heidi Suhonen – Väinö, LR 152 / 66,087%
  4. Johanna Tapiola – Incitato Guba, Vekara 146,5 / 63.696%
  5. Riikka Lasonen – Brutus van der Meijershoave, Vekara 142,5 / 61,957%
  6. Minna Tarvainen – Kiia, Vekara 124 / 53.913%